image-from-rawpixel-id-1218549-jpeg

O mnie

mgr inż arch. katarzyna kruszenko

Jestem architektem kompleksowym – towarzyszę moim Klientom od wyboru działki, mieszkania lub lokalu, przez budowę lub remont i aranżację wnętrza do ostatniego obrazu na ścianie. To są często długoletnie współprace, które pozwalają bardzo dobrze poznać Inwestorów, ich potrzeby, styl życia i gust. Możesz mi powierzyć zarówno projekt całego domu od projektu budowlanego po wnętrze szafy w zabudowie jak i metamorfozę pojedynczego pomieszczenia. Mam doświadczenie w projektowaniu na każdym etapie procesu projektowego. Projektowałam w dużej pracowni budynki biurowe, prywatne domy, wnętrza lokali gastronomicznych, pojedyncze pokoje, meble i także biżuterię.

Najważniejsza jest dla mnie praca blisko człowieka i jego potrzeb. Szanuję Twój czas, gust i pieniądze. Znajdziemy wspólnie takie rozwiązania, które będą pasować do Twojego stylu życia i budżetu.
Stawiam na rozwiązania przyjazne środowisku, wolę odnawiać i przerabiać zamiast wyrzucać. Jeśli chcesz kupować nowe rzeczy, wybierzemy te dobrej jakości, żeby długo służyły i ładnie się starzały.

Takie podejście pozwoli Ci:
• oszczędzić sporo pieniędzy i zainwestować je w lepszą jakość
• dostrzedz potencjał mebli i dodatków, które już masz,
• obudzić w sobie kreatywność,
• zrobić coś dobrego dla Ziemi.

hobby

Wybrałam studia architektoniczne zamiast informatycznych, bo nie chciałam spędzić całego życia przy komputerze. Kiedyś opowiadałam to jako żart, dziś czuję, że mi się udało. Poza projektowaniem, wizytami na budowie i w sklepach branżowych, prowadzę kreatywne warsztaty dla dzieci i dorosłych. Patrzymy na przedmioty, które ktoś uznał za bezużyteczne i dostrzegamy ich fakturę, właściwości, potencjał. Wykorzystujemy je na warsztatach i przetwarzamy w rzeczy piękne i potrzebne.

Martwi mnie stan środowiska naturalnego, dlatego w mojej pracy i życiu prywatnym kieruję się zasadą „less waste” (mniej marnowania).

• Wierzę, że rozwój technologii i cywilizacji może iść w parze z ochroną środowiska naturalnego.

• Chciałabym, aby życie w zgodzie z naturą nie było kwestią wyboru czy wyrzeczeń, a normalnością.

•Wierzę, że Ziemia poradzi sobie bez ludzi, natomiast ludzie bez niej nie.

image-from-rawpixel-id-2264152-jpeg

prywatnie

Jestem mamą dwóch cudownych Chłopców i żoną wspaniałego Mężczyzny.

Uwielbiamy wycieczki rowerowe. Razem odkrywamy okolice Pustyni Błędowskiej i Jury Krakowsko-Częstochowskiej. Gramy w planszówki
i oglądamy kabarety.

Opinie

LOKAL GASTRONOMICZNY
LOKAL GASTRONOMICZNY
Czytaj więcej
Bardzo, ale to bardzo jestem zadowolona ze współpracy z Kasią. Pomogła mi zmienić wnętrze lokalu tak, by nie naraziło mnie to na zbyt duże koszty, a środowisko na zaśmiecanie. Potrzebna była przebudowa baru, by spełniał wymogi sanitarne.

Projekt został wykonany szybko i skutecznie. Wszystkie rady i pomysły były przemyślane i trefne w 100%. Dzięki Kasi lokal prezentuje się bardzo ładnie i jednocześnie skromnie. Mało tego, to właśnie Kasi zawdzięczam odkrycie mojego talentu do tworzenia czegoś z czegoś już niepotrzebnego. Wykorzystałam butelki, puszki oraz słoiki do tworzenia lamp i kwietników. Ogromna jest radość i satysfakcja i samodzielnego tworzenia. Moja współpraca z Kasią jest przykładem na to, że zdalna praca jest równie skuteczna i efektywna. Już wkrótce planuję kolejną metamorfozę lokalu i mam nadzieję, że Kasia znajdzie czas, aby przeprowadzić ją razem ze mną.

Jolanta Kamińska, Pizzeria La Nostra, Kudowa Zdrój lanostra-kudowa.pl
MIESZKANIE NA PODDASZU
MIESZKANIE NA PODDASZU
Czytaj więcej
Kupiłem mieszkanie na poddaszu, poprosiłem Kasię o rozplanowanie jego układu, bo nie byłem pewny jak zmieścić wszystko na 30 m2. W trakcie załatwiania formalności okazało się, że mogę wykupić cały strych. Z 30 zrobiło się prawie 80 m2 i tym razem potrzebowałem je dobrze zagospodarować. Kasia zaproponowała kilka układów mieszkania, podkreśliła ich wady i zalety. Razem wybraliśmy ten najlepszy i przystąpiłem do realizacji. Wiedziałem jaki efekt chcę uzyskać, ale wszystkie meble i kolorystykę konsultowałem z nią przed zakupem. Uchroniła mnie przed kilkoma błędnymi decyzjami. Polecam taką formę współpracy!

Seweryn Kompa, Kudowa Zdrój
Basia Lech
Basia Lech
Czytaj więcej
Bardzo polecam. Zrobiłyśmy razem dwa projekty. Wystroju domu i apartamentu w górach. Niesamowicie elastyczne podejście, zrozumienie i jakoś pracy na 100% Jeżeli chcesz mieć szybką, dobrą zmianę, zgodną z tym, kim jesteś, to polecam Kasię.
WIRTUALNA WIZYTA
WIRTUALNA WIZYTA w pokoju dziecka
Czytaj więcej
Rozmowa nie była długa, ale dla kogoś kto ma jakieś własne wstępne pomysły na wystrój idealna. Mogłam sobie zweryfikować kilka swoich wizji, uzyskać informację zwrotną od profesjonalistki na temat tejże wizji. W punktach, w których sama utknęłam (np wygląd szafy) otrzymałam ciekawą propozycję. Sam kontakt była bardzo fajny i sympatyczny. Konkretne uwagi, bardzo szybka ocena przestrzeni i jej możliwości. Wzięcie pod uwagę pasji i upodobań córki i próba połączenia ich z praktycznymi możliwościami bardzo udana. Podobała mi się tablica inspiracji, która otrzymałam po rozmowie.

Kamila
METAMORFOZA MIESZKANIA
METAMORFOZA MIESZKANIA
Czytaj więcej
Bardzo dziękuje Kasi za pomoc w metamorfozie mojego mieszkania. Nie wyobrażam już sobie teraz, że podjęłabym się tego wyzwania sama, bez jej wsparcia. Kasia pomogła mi kompleksowo: począwszy od wsparcia w decyzji dotyczącej odświeżenia podłogi drewnianej (w tym wyboru lakieru, listew przypodłogowych), następnie w wyborze rolet na okna oraz ustaleniu kolorystyki ścian, w tym także wyborze konkretnych już farb i tapety. Współpraca obejmowała również aranżację salonu- projekt wnętrza i znalezienie do niego odpowiednich mebli. W całym tym procesie Kasia zawsze uwzględniała moje potrzeby, ograniczenia i możliwości lokalowe, preferowaną przeze mnie estetykę wnętrz i oczywiście środki pieniężne, jakie na remont planowałam przeznaczyć. Pracujemy obecnie nad kolejnym projektem, tym razem odświeżenia kuchni, a następnie remontu łazienki. Polecam współpracę z Kasią w każdej możliwej formie, jestem pewna jej zaangażowania, kreatywności i profesjonalizmu!

Karolina, Kraków
METAMORFOZA KUCHNI
METAMORFOZA KUCHNI I POKOJU DZIENNEGO
Czytaj więcej
Bardzo dziękuję Kasi Kruszenko za świetne projekty kuchni i pokoju. Wykorzystałam je maksymalnie i jestem z tego mega zadowolona. Zwłaszcza kuchnia z hitem, który każdemu sprzedaję, czyli farbą do płytek oraz regał na książki, który teraz też jest biały : -) w chwilach zwątpienia Kasia ratowała mnie swoimi profesjonalnymi radami, m.in. w sprawie wyboru wałka do malowania mebli. Polecam porady u Kasi z całego serca. Dziękuję, Kasiu : -)

Wioletta, Kęty
PRZESTRZEŃ KREATYWNA
PRZESTRZEŃ KREATYWNA
Czytaj więcej
Z Kasią mieliśmy okazję współpracować na etapie koncepcji adaptacji jednego z budynków Przestrzeni Kreatywnej Kotulińskiego 6, którą tworzymy w dawnej przypałacowej gorzelni. Szukaliśmy wówczas pomysłów i sposobów na adaptację dawnej przestrzeni magazynowej do nowej funkcji – przestrzeni eventowej z wykorzystaniem drewna i materiałów z odzysku. Kasia chętnie podjęła temat – zaproponowała kilka rozwiązań popartych przykładami konkretnych realizacji. Ostateczne rozwiązanie jest wynikiem naszych wspólnych przemyśleń, ale Jej udział i inspiracje były dla nas bardzo pomocne. Polecam!

Dorota Proske, K6/ Kotulińskiego 6 Slow Events, Czechowice-Dziedzice, kotulinskiego6.pl
Ula i Marek
Ula i Marek
Czytaj więcej
Rozbudowę domu mieszkalnego rozpoczęliśmy od znalezienia architekta, który przyjąłby zlecenie na kompleksową obsługę całego projektu, tj. od przygotowania koncepcji, wykonania projektu budowlanego, uzyskania pozwolenia na budowę, projektu wykonawczego, projektu aranżacji wnętrz oraz nadzoru nad pracami. Pierwszy wybór projektanta, z którym prowadziliśmy modernizację domu kilka lat temu okazał się nietrafiony. Ostatecznie wybraliśmy ofertę Pani Katarzyny Kruszenko, co okazało się najlepszym wyborem. Otrzymaliśmy to, czego oczekiwaliśmy za rozsądną cenę oraz w założonym przez nas terminie. Na każdym etapie mieliśmy w osobie Pani Katarzyny wsparcie i fachową poradę. Szczególnie cenimy sobie zaangażowanie Pani Katarzyny w trakcie budowy w ramach nadzoru autorskiego a także wyjątkowo dobrą współpracę przy urządzaniu mieszkania, zarówno na etapie projektu jak i przy wyborze poszczególnych elementów wyposażenia. Bardzo pomocne okazały się na tym etapie wizualizacje wnętrz oraz wspólne wizyty w sklepach gdzie wybieraliśmy poszczególne elementy wyposażenia. Z pełnym przekonaniem możemy polecić usługi Pani Kasi Kruszenko każdemu kto planuje budowę lub przebudowę swojego domu/mieszkania.
polimetria.pl
Scroll to Top
Otwórz chat
1
Masz pytanie?
Scan the code
Witaj na polimetria.pl ! W czym mogę Ci pomóc?