Strona główna z druga wersja menu

Polimetria Less Waste

Urządzam nie marnuję

Odmienię Twoją przestrzeń bazując na tym co już masz.
Oszczędzisz swój czas, pieniądze, zasoby i środowisko naturalne.

O mnie

architekt less waste

Jestem architektem less waste – urządzam, nie marnuję. A także architektem kubaturowym (tym od budynków). Możesz mi powierzyć zarówno projekt całego domu od projektu budowlanego po wnętrze szafy w zabudowie. Mam doświadczenie w projektowaniu na każdym etapie procesu projektowego. Projektowałam w dużej pracowni budynki biurowe, prywatne domy, wnętrza lokali gastronomicznych, pojedyncze pokoje, meble i także biżuterię.

Jak mogę Ci pomóc?

urządzam - nie marnuję

Stawiam na rozwiązania przyjazne środowisku, wolę odnawiać i przerabiać zamiast wyrzucać. Jeśli chcesz kupować nowe rzeczy, wybierzemy te dobrej jakości, żeby długo służyły i ładnie się starzały.

pexels-aysenurhamra-17523114
pexels-gustavo-rodrigues-2083125

Oferta

co otrzymasz

Przygotuję dla Ciebie inspiracje i pomogę Ci zaplanować zmiany do samodzielnego wdrożenia. Kieruje się zasadą less waste, staram się zachować meble i dodatki, a to co całkiem nie pasuje proponuję wykorzystać w innym miejscu lub sprzedać. Dzięki temu oszczędzamy środowisko naturalne przed nadmiarem śmieci a Twój portfel przed nadmiarem wydatków.

opinie moich klientów

Co mówią o mnie klienci? Sprawdź sam! Przeczytaj co o moich usługach powiedzieli dotychczasowi klienci, którym zrealizowałam projekt. Dowiedz się dlaczego postawili na mnie przy projekcie ich własnego domu czy mieszkania.

paleta_kolorow

Rewizja wnętrza online

zapraszam do zakupu!

Zrób metamorfozę wnętrza wykorzystując rzeczy, które już masz! Wybierz wariant współpracy, a przeanalizuję Twoje potrzeby i zasoby. Pokażę Ci mocne i słabsze strony Twojego pomieszczenia i elementów wyposażenia. Podpowiem co możesz z nimi zrobić, żeby tworzyły spójną całość i piękne, wygodne wnętrze. Bazą do metamorfozy będą rzeczy, które już masz.

Razem znajdziemy Twój przepis na przestrzeń!

pexels-catherine-augustin-3049121
pexels-cup-of-couple-6177607
polimetria.pl

Zapisz się do newslettera

i bądź na bieżąco!

Scroll to Top
Otwórz chat
1
Masz pytanie?
Scan the code
Witaj na polimetria.pl ! W czym mogę Ci pomóc?